Stomatolog Dentysta Zakrzów

Profesjonalny gabinet stomatologiczny – co znajdziemy w jego ofercie?

Co znajdziemy w ofercie profesjonalnego gabinetu stomatologicznego? Na jakie usługi możemy liczyć jako pacjenci? Sprawdzamy!

Przegląd stomatologiczny

Na pewno profesjonalny gabinet stomatologiczny będzie w stanie zapewnić nam możliwość sprawdzenia stanu uzębienia. Jeśli chcemy cieszyć się pięknym uśmiechem, wolnym od jakichkolwiek problemów, to warto wykonywać regularnie przeglądy stomatologiczne.

Według zaleceń fachowca już 2 przeglądy w ciągu roku mogą uchronić nas przed wieloma nieprzyjemnościami. Oczywiście, jeśli wystąpią sytuacje, które zmuszą nas do wcześniejszego wykonania przeglądu, to warto wiedzieć, że profesjonalny dentysta nie odmówi nam pomocy.

Stomatologia zachowawcza

W ofercie specjalistycznego punktu nie zabrakło również kompleksowego leczenia zębów z ubytkami próchnicowymi, chorobami miazgi oraz tkanek okołowierzchołkowych. Oczywiście wszystkie zabiegi wykonuje wykwalifikowany dentysta Zakrzów, który nie tylko dysponuje szeroką wiedzę i ukończył odpowiednie studia, ale również ma bardzo bogate doświadczenie.

To jednak nie wszystko, ponieważ do zabiegów wykorzystywane są też nowoczesne sprzęty i najlepsze materiały, dzięki czemu możemy być pewni, że każda wizyta skończy się zadowoleniem ze świadczonych usług i szansą na wyeliminowanie wszelkiego typu problemów.

dentysta Zakrzów

Stomatologia chirurgiczna

Profesjonalny gabinet stomatologiczny jest w stanie zapewnić również pełną gamę zabiegów chirurgicznych, które wykonywane są przez doświadczonego specjalistę chirurga. Z jego pomocą można pozbyć się zębów mądrości, pozostałości korzeniowych, czy poradzić z wieloma innymi problemami, które dotyczą chirurgi stomatologicznej.

Protetyka stomatologiczna

Jakby tego było mało, to warto wiedzieć, że profesjonalny gabinet stomatologiczny jest w stanie zaoferować nam również szeroką gamę usług związanych z odbudową zniszczonych części zębów, jak również w uzupełnieniu braków z wykorzystaniem materiałów klasycznych, jak i tych bardziej nowoczesnych. Świetnym przykładem innowacyjnych rozwiązań mogą okazać się implanty, które pozwalają wypełnić braki po pojedynczych zębach, jak i większej ilości.

Stomatologia estetyczna

Osoby, które pragną cieszyć się naturalnym i estetycznym wyglądem zębów, ucieszy fakt, że profesjonalny gabinet stomatologiczny zapewnia dostęp do szerokiej gamy zabiegów estetycznych. Wśród nich znajdziemy na przykład wybielanie zębów, które z każdym dniem zyskuje na popularności, ale to nie wszystko, ponieważ stomatologia estetyczna można opierać się również na skallingu i piaskowaniu, które nie dość, że rozjaśnią uśmiech, to jeszcze będą zapobiegać chorobom dziąseł i przyzębia.

Endodoncja

Warto również wspomnieć, że doświadczony gabinet oferuje nowoczesne metody leczenia kanałowego zębów stałych i mlecznych. Stosowane są tutaj tylko nowoczesne techniki opracowania i wypełnienia kanałów korzeniowych, jak również innowacyjny sprzęt, co sprawia, że wszystkie zabiegi wykonywane są precyzyjnie.

Gorlicka 64/1U

51-314 Wrocław

728-369-133

Zadzwoń do nas!

Godziny otwarcia

Pon. - Czw.: 11:00 - 19:00
Pt.: 09:00 - 19:00