Witamy na stronie internetowej Gabinetu Stomatologicznego


Naszym celem jest satysfakcja Pacjentów, którym oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi stomatologiczne.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług we Wrocławiu
przy ul. Gorlickiej 64/1U.

więcej

Barbara Malicka

Studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu ukończyłam w 2001, a od 2003 roku jestem pracownikiem Katedry i Zakładu Stomatologii Zachowawczej i Dziecięcej Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie jako asystent prowadzę zajęcia ze studentami III, IV i V roku stomatologii. Ponadto posiadam tytuł specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz doktora nauk medycznych. Jestem autorem wielu prac naukowych opublikowanych w polskich i zagranicznych czasopismach stomatologicznych, a także prowadzę kursy dla lekarzy specjalizujących się. Równocześnie sama uczestniczę w kursach w celu podniesienia swoich umiejętności.

Adrian Malicki

W roku 2001 ukończyłem studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu, a następnie przez 2 lata pracowałem w nowoczesnej klinice stomatologicznej, gdzie zdobyłem ogromne doświadczenie, dzięki możliwości pracy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i materiałów stomatologicznych. Od 10 lat prowadzę własną praktykę stomatologiczną, której siedzibą początkowo była Przychodnia Zawidawie, a obecnie jest rodzinna praktyka przy ul. Gorlickiej. Systematycznie uczestniczę w specjalistycznych kursach stomatologicznych, które poszerzają moją wiedzę w dziedzinie stomatologii estetycznej, protetyki i implantologii.

Szymon Drwal

Studia na wydziale lekarsko-stomatologicznym ukończyłem w roku 2001 we Wrocławiu. W latach 2003-2008 pracowałem w Oddziale Chirurgii Szczękowo –Twarzowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Rzeszowie. W roku 2008 uzyskałem tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i konferencjach krajowych i międzynarodowych. Jestem autorem prac naukowych z zakresu chirurgii szczękowo –twarzowej i stomatologicznej. Jestem członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej oraz European Association of Dental Implantology (OSIS-EDI). Zajmuję się chirurgią stomatologiczną. Szczególnym moim zainteresowaniem zawodowym jest implantologia i zabiegi z zakresu regeneracji kości i tkanek miękkich.