Implanty Wrocław


Naszym celem jest satysfakcja Pacjentów, którym oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi stomatologiczne.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług we Wrocławiu
przy ul. Gorlickiej 64/1U.

więcej

Implanty Biomet3I

TERAPIA NAŚLADUJĄCA NATURĘ

Implantologia dentystyczna jest najbardziej zaawansowaną terapią uzupełniającą brakujące zęby. Implanty przywracają wygląd, funkcje i wrażliwość naturalnych zębów.

Implanty w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami protetycznymi minimalizują zanik kości, nie wymagają szlifowania zdrowych zębów, zachowują stosowny do wieku wygląd, dają większą pewność siebie, poprawiają jakość i komfort życia.

You need to upgrade your Flash Player This is replaced by the Flash content. Place your alternate content here and users without the Flash plugin or with Javascript turned off will see this. Content here allows you to leave out noscript tags. Include a link to bypass the detection if you wish.

Implanty stomatologiczne to dziś najnowocześniejsze i najskuteczniejsze rozwiązanie, pozwalające na odbudowę pojedynczych i wielu ubytków. To rozwiązanie, stworzone z myślą o zdrowiu i komforcie Pacjentów na całym świecie, jest zasługą Dr Richarda Lazzara,który przed ponad 20-laty wspólnie z lekarzami stomatologii i naukowcami stworzył firmę BIOMET 3i. Cel był jeden - stworzyć rozwiązanie, które zapewni lepsze możliwości leczenia Pacjentów. Od tego czasu ponad milion Pacjentów od Szanghaju po Nowy Jork, od Warszawy po Cape Town doceniło rozwiązania BIOMET 3i. Dziś ci, którzy zdecydowali się na leczenie implantologiczne, cieszą się nie tylko zdrowym i pięknym uśmiechem, ale także pewnością siebie. Co najważniejsze innowacyjne rozwiązania firmy BIOMET 3i, będącej wiodącym producentem implantów stomatologicznych, łączników oraz innych produktów związanych z implantologią, są dobrze udokumentowane w publikacjach naukowych ocenianych przez uznanych recenzentów. Zapraszamy do naszego gabinetu ,który posiada ZNAK JAKOŚCI BIOMET 3i.